| eukill3r a întrebat:

Am si eu o problema. Lucrez de ceva timp la o croitorie, si stau mai tot timpul in picioare. De ceva timp am observat, ca pur si simplu atrag curentul de la presele de calcat care se afla la aproximativ 2 m de mine. Simt cum un curent imi strabate piciorul pana in coloana. Astept sfaturi, sau daca puteti sa ma lamuriti, cum de eu simt acel curent iar celelate nu. Multumesc Anticipat.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vorbeste cu seful si spune-i ca masina ta nu e izolata corect, altfel poti s-o patesti urat de tot! Nu tu atragi curentul ci masina e prost legata.

| eukill3r explică:

Poi. masina e legata corespunzator. am incercat sa stau si la alta. insa. este la fel. si doar eu simt asta dintre toate pers de acolo. nu stiu ce sa fac...