| Costel_Iancovici_1997 a întrebat:

Bună ziua, as dori dacă se poate și exista asa ceva bineînțeles sa închiriez o animatoare sa facă un dans prietenului meu cadou la domiciliu, dau fundă știu ca o sa para absurd ce vreau eu.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Încercați la o firmă care se ocupă cu organizarea diverselor evenimente, căci așa cum există animatoarele deghizate pentru petrecerile copiilor, nu văd de ce nu ar avea animatoare și pentru adulți. Mai ales, că la nunți se organizează "petrecerea burlacilor" și a "burlăcițelor".
Iar, în caz contrar, mergeți la un hotel, pentru a găsi o damă.
Succes!
Nu v-aș sfătui cu anunțuri pe internet, căci putea lua țeapă, inclusiv o hoață sau o complice.