| Xela90 a întrebat:

as dori sa stiu daca pot cumpara pentru. laptop Toshiba, am asa in el: http://prntscr.com/gpe63s si vreau sa stiu daca cumpar procesor i3-4130, memorie 6GB, video card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2 GB, si bag in Toshiba laptop ar merge? sau sa iau unitate ce ar contine in datele alea care am scris? si daca stiti de la ce magazin ar avea asa ceva...multumesc o zi buna.

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu poti schimba procesorul AMD cu unul de la Intel, placa video la Laptop la fel nu se poate schimba iar tu ai deja 6 GB de RAM, deci NU, NU, NU. Ce vrei tu sa cumperi au iesit din fabricatie, sunt componente vechi si nu le mai gasesti in magazine de noi, eventual la second hand.