| Sofia_Cardas_1967 a întrebat:

Buna ziua!
Ce efect pentru organism, poate avea acidul sulfuric aruncat pe scaunul soferului?
Mentionez ca cel putin 8 ore consecutive, a stat pe acel scaun, fara sa stie ce cursa i s-a intins si că luarea la cunostinta si aflarea tragedie s-a facut dupa o luna, de la comiterea incidentului timp in care s-a folosit scaunul pe care se afla o husa ce a mascat totul, in mod normal.
Multumesc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu i-a găurit curul, nu a avut efect.

| relian a răspuns:

Nu se intampla nimic laughing tu ai pus acidul ala acolo, ai acoperit cu husa, acidul ala a intrat deja in scaun, ce efect sa mai aibe.De ar fi avut efect sarea ala ca ars laughing
Daca pui acu si imediat te asezi, atunci da, te arde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul.