| autodidact a întrebat:

Bună ziua, Ce știți despre Campania OlX transport gratuit prin Fan Courier? Care sunt pașii de urmat?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Dandiiiiiiii a răspuns:

OLX are optiunea de a livra gratuit unele produse. Cand dai anuntul ai undeva un buton unde bifezi "transport gratuit". Dar mi se pare ca e un numar limitat de astfel de expedieri. Tu bifezi si ei decid.

| autodidact explică (pentru Dandiiiiiiii):

În privința livrării, aceasta se realizează prin Fan Courier?

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru autodidact):

Asta nu mai stiu, dar sigur scrie pe site. Am citit dar nu mai tin minte.

| autodidact explică (pentru Dandiiiiiiii):

Am rezolvat. Mulțumesc!