| Ematei4 a întrebat:

Bună ziua. Ce știți despre Udemy? Sunt cursuri demne de urmat? Sunt certificatele lor recunoscute în România? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti spun din propria-mi experinta ca nu conteaza aceste certificari sau cursuri, fiindca la angajare ti se cere experinta.
Eu una, am gasit prea multi cu certificari si diplome, care habar nu aveau de anumite profesii sau tascuri, asa ca, nu am luat niciodata in considerare, fiindca le gasesc inutile.
Mult mai multi angajatori considera ca aceste cursuri sunt pierdere de timp i de bani, fiindca te supun la intrebari sau test de munca si te scuipa imediat afara.
Cursurile astea online sunt o alta chichita, de cum sa faci bani rapid pe spinarea fraierilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Faci cursurile lor, primești certificat. Dar dacă după aceea nu știi să lucrezi, tot nu câștigi bani.

| ThisStar a răspuns:

Esti cetatean European, sunt recunoscute peste tot, inscriete fara frica, si nu te limita la o tara fara viitor ca Romania, cand ai o planeta intreaga.