| Ciurea_Aura_1972 a întrebat:

cum e posibil ca un mesaj NE SCRIS de mine pe whatsapp sa ajunga la o persoana cu, care eu conversez? va multumesc mult pentru eventualele raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Dan193 a răspuns:

Vizi la ce ora a fost trimis, daca dormeai atunci. Prin somn, semi treaz poti face lucruri care pentru moment le realizezi, insa cand te trezesti, a doua zi, nu le mai tii minte.

| Ciurea_Aura_1972 explică (pentru Dan193):

Va multumesc pentru răspuns, dar sa întâmplat de doua ori și prima data nu dormeam, problema e ca apare ce am scris doar la persoana respectiva nu și la mine după îmi arată și nu inteleg ce sa întâmplat

| Dan193 a răspuns (pentru Ciurea_Aura_1972):

Aaa atunci nu stiu, eu n-am watsupp ca sa va ajut cu mai multa informatie.

| Ciurea_Aura_1972 explică (pentru Dan193):

Oricum va mulțumesc