| Clim_Aura_1968 a întrebat:

eu am o diploma de absolvire de 10 clase tinand cont ca am terminat aceste clase in anul 1985/1986
si as dori sa stiu daca pot continua clasa 11a si a 12a.
Va multumesc
Aura

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie să găsești un liceu tehnologic din orașul/județul tău, unde poți continua studiile la seral. Știu că e posibil!
Interesează-te la secretariatul liceului (numai în liceele tehnologice se fac cursuri la seral). Secretarele îți vor oferi mai multe informații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da, la un liceu cu frecventă redusă sau seral, nu toate dispun de aceste opțiuni, trebuie să te interesezi.
Dar faci 3 ani, 11/12/13...