| ciocio1993 a întrebat:

Intrebarea mea suna cam asa: Eu trebuia sa dau bacul si la matematica profesoara mi-a incheiat media 3 si m-a lasat corigent pe toamne( corigenta se da pe 7, 8 august) dar inscrierile la bac pentru toamna se fac saptamana aceasta. Trebuie sa ma duc si eu sa ma inscriu? sau ma voi inscrie automat? rog sa imi raspunda cineva care stie nu care sa ma incurce, Multumesc Funda.

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Dai la anul! Nu ai ce face. Nu mai da funda ca nu ai cui sa dai. Ai pierdut, trebuia sa inveti, aia e.
E pe 7-8 septembrie vrei sa zici corigenta.