| Eva1997 a întrebat:

Bună ziua! Pot să lucrez ca asistent medical doar ziua? Nu vreau noaptea!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, daca lucrezi la sectii unde nu se face garda, sau la privat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu conditia sa-ti gasesti singura de lucru.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt si asistenti medicali care lucreaza la 8 ore, de la 7 la 15 sau de la 8 la 16. In spital sunt putini si posturile sunt foarte greu de obtinut deci poti sa-ti iei gandul de la asta laughing
In clinici/policlinici unde programul e doar de zi e mai usor sa te angajezi dar salariul e mai mic.
Mai poti lucra si la cabinet stomatologic, la laboratoare, la cabinetul medicului de familie, la azile mai sunt unele posturi de zi. Deci posibilitati exista

Răspuns utilizator avertizat
| ___Enzo a răspuns:

Da poți!