| AllexAlexx a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa va cer parerea! Ieri la fotbal am primit o minge in degetul mare de la mana! Acum s-a umflat foarte tare,e vanat la baza de jur imprejur numai montul nu este! Ma doare foarte rau! Credeti ca e fracturat, rupt, dat peste cap etc... As dori in special parerea unui doctor!

2 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Deci amice nu este rupt. Nu ai nimic la el si mie mi se intampla deseori la handball fiindca fac handball la scoala la mine. Si tot la degetele din mijloc am probleme. Tot bine, salut.

| Kennedy97 a răspuns:

Nu sunt doctor, dar am patit-o si eu. Si nu mi-a fost prea bine.Am patit-o la picior.Am avut partea respectiva de picior in ghips.Du-te sa iti faca niste raze.