| andixxl a întrebat:

Buna ziua TPU! Ma adresez in special fumatorilor. Care stie de experience-tomorrow si fumeaza kent8 stiti prea bine ca in pachet se afla un cartonas cu, codul necesar pentru a "castiga" anuminte premii daca le trimiteti prin sms

Deci cei care vor si nu folosesc codurile va rog sa le postati aici. Va multumesc din suflet!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si eu particip la concurs dar daca tu primesti acum o gramada de coduri si le trimiti si la un caz ca vei castiga va trebui sa ai talonul respectiv pentru validare...ce vei face? cand castigi un pachet gratis e altceva dar poate ai norocul la premiul cel mare si ce le dai sa valideze....cred ca ti-ai smulge tot parul din cap de nervi

| andixxl explică (pentru mona):

Le folosesc strict pentru pachete gratis.

| mona a răspuns (pentru andixxl):

Pai da dar intri automat la extragerea pentru marele premiu