| PaulQ a întrebat:

Buna ziua TPU, stie cineva care sunt cartierele rau famate din Brasov, dar cele mai sigure, cele mai bune?(scuzati cateogoria!)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tractorul e cel mai periculos si dupa el urmeaza o mica zona aflata aproape de spitalul judetean, intre onix putin mai in spate sant multi tigani pe acolo. Zonele bune sant: Noua, centrul orasului, racadau, recintul spitalului judetean unde se afla blocul de la privilegio si zona garii.

| PaulQ explică (pentru mgtow):

Cartierul Noua care este ca nu-l gasesc pe harta, Centrul Nou cumva? As vrea sa intru la Universitatea Transilvania anul viitor si vreau sa stiu care ar fi cel bun de gasit o garsoniera pentru locuit!

| mgtow a răspuns (pentru PaulQ):

E langa darste mai multe case si cateva blocuri sant pe acolo.