| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tutulor. Am 12 si am intrat in vacanta de vara big grin. Dar imi dati niste sfaturi ce sa fac in vara asta? M-am saturat sa ma joc cu prieteni adica fotball. Sfaturi creative, ce jocuri, etcccc.

Răspuns Câştigător
| bluexaren a răspuns:

Jocurile nu sunt sfaturi creative, nu e nimic creativ in a te juca/ folosi creatia altora, apucate de invatat despre lumea Digitala, web, internet, programare, hacking.

1 răspuns:
| AlexaBio1234 a răspuns:

Buna!
Pai in vara asta ai putea sa faci multe, de exemplu:
-mergi la film
-mergi la teatru
-citeste o carte/roman
-mergi la strand
-deseneaza
-mergi cu bicicleta
-stai pe TPU
- sa asculti muzica
- sa te joci pe calc
- sa mergi in excursii
-sa te duci intr o tabara
-sa mergi la piscina
daca ai catel sa incerci sa il dresezi(poate fi foarte amuzant{
-te ai putea pune la punct cu arta fotografica
-sa mergi la mare
-sa mergi intr-o tara straina
-sa mergi la munte
Bafta!