| Teds a întrebat:

Buna ziua tuturor utilizatorilor de pe TPU, imi puteti spune si mie, cateva modalitati de a petrece timpul cu fratele mai mic?

Eu am 14 ani, iar fratele meu are 6 aproape, avem toata casa la dispozitie, nu as vrea idei copilaresti, vreau doar diferite activitati ce le putem face impreuna acum, si in timpul anului scolar.

1 răspuns:
| Alondrasarah a răspuns:

Puteti sa faceti jocuri de rol, de genul: profesorul si elevul (il poti invata lucruri interesante legate de scoala)
jucati carti
vatea'scunselea
desenati / pictati
dea baba oarba
eu cand eram mica faceam diplome pentru parintii mei (gen: cei mai buni parinti) ar fi si asta o idee
sau il poti face pe fratele tau sa iti faca curat in camera.