| CyberEagle a întrebat:

Ziua bună tuturor!

Vă rog să îmi spuneţi şi mie câteva modalităţi de a petrece timpul cu fratele mai mic (5 ani) eu am 13, vă rog fără chestii prosteşti, gen " Prinsa ".

Vreau să stau numai cu el 2 zile întregi şi vreau să îmi spuneţi diferite modalităţi vă rog.

4 răspunsuri:
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Pai ai putea sa il scoti. undeva la o plimbare in parc. Ai putea sa faci exercitii cu el de colorat\desenat\scris etc. chatterbox!
Ai putea sa ii citesti povesti. Vezi tu!

| CyberEagle explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Pentru asa un raspuns nu pot oferi funda.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru CyberEagle):

- Eu cred ca tu nu ai citit bine raspunsul meu. Eu nu am cerut funda!

| Sufletzeliubit a răspuns:

Jucati fotbal sau cel putin pasati mingea unui celuilalt, uitati-va la desene, filme, ceva pe net impreuna, sau chiar sa va jucati ceva cu jucariile voastre...sti acum noi nu putem sa iti dam un raspuns pe placul tau, daca nu stim ce preferinte ai tu si fratele tau happy sper cat de cat sa te fi ajutat,