| cipri1999 a întrebat:

BUNA ZIUA,

Va aducem un super concurs TPU premii extraordinare pentru acest site

v-ati dorit vrodata sa fiti expert TPU si va mai trebuie minim 5 fundite raspunsul este chiar aici

cum se desfasoara?
http://sitealacipri.webgarden.ro/ Cea mai buna idee care sa o pun pe blog va primi ca premiu 1 fundita,

IN fiercare saptamana se elimina un concurent (limita concurentilor este de 15)

Premii : 1. 20 fundite
2. 15 fundite
3. 10 fundite

Cum se doneaza atatea fundite? simplu imi voi creea un alt user si de acolo veti vedea funditele!

Multa bafta!

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cât vă va lua să înţelegeţi că fundiţele nu sunt o monedă de schimb? Pentru ce faci aici eşti pasibil cu suspendarea contului. Îţi recomand să editezi întrebarea şi să scrii ceva acceptabil până ce nu te raportează cineva...

| fluturas a răspuns:

Ce aiurea oh go on sincer mi se pare penibil, de parca ce sunt funditele alea laughing parca ti-ar veni prin posta

| cipri1999 explică:

De fapt chiar ii donez laughing nu crezii? ai sa vezii cu ochii tai