| brusli a întrebat:

Ce premiu v-ar placea sa primiti la un concurs? Ce gen de premii va atrag la un concurs cel mai mult? Aparate foto, telefoane etc? Si ce anume va trezeste interesul pentru un concurs?

Răspuns Câştigător
| Jorj a răspuns:

Un telefon ar atrage destui participanti, dar poti sa pui si premii asa mai normale adica nu gadgeturi... pune si tu o fantana dinaia electrica mica, poti pune si carti sf ca si astea atrag.

2 răspunsuri:
| raresica a răspuns:

Un lcd, sau un xbox, ps3, wii, iphone, google Nexus one, Apple pc, 1 milion de dolari big grin funda?

| brusli explică:

Ok... premii care sa nu sara de 1000 RON ( 10 mil vechi ) ar fi cele mai bune laughing