| dulkikroxy a întrebat:

Bunaa!
Care este diferenţa între a fi în viaţă şi a trăi cu adevărat?‎ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

A fi in viata inseamna a trai cu minimele necesare si a avea un nivel sedentar de viata.
A trai cu adevarat in seamna sa traiesti din plin si sa ai parte de tot si de toate.

5 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Atrai cu adevarat inseamna ca sti sa iti traiesti viata cu adevarat faci tot cei mai bun pentru tine si ai facut in viata asta ai trait cu adevarat...

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Greu de spus

| Chamberlin a răspuns:

-a fi in viata inseamna a trai normal
-a trai cu adevarat inseamna a se distra in viata

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Întreabă o persoană care în fiecare zi cerşeşte pentru a putea rămâne în viaţă şi după întreabă pe cineva care şi-a îndeplinit toate visurile.

O să-ţi răspundă la întrebare.