| mistikk a întrebat:

Bunaaa, cum sa incep am mancat ceva cam mult la masa si ma doare ingrozitor stomacul va rooogg ziceti-mi ceva o pastila sau cum sa stau ce sa fac sa nu ma mai doara asa de rau plzz...astept rasp urgent. fundacrying?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Bea apa daca nu trece maine mergi la plafar si cumpara rostopasca

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pentru durerile de stomac e foarte bun medicamentul no-spa; dar daca ele persista e bine sa mergi la medicul de familie.

| antoneta a răspuns:

Mergi la medic, s-ar putea sa ai inceput de gastrita, nu te juca, si nu lua tot felul de medicamente dupa ureche, ca tot tu o sa suporti consecintele