| dany7 a întrebat:

Bunaaa TPU.Care a fost cea mai amuzanta intrebare p care ati citit-o p TPU. fundita la cea mai amuzanta...

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

M`am masturbat cu un castravete, o sa nasc muraturisad?

Fara misto, fata chiar vorbea seriosrolling on the floorstraight face [cata minte sa ai mastraight face?]

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Citez:"Ma numesc Florica, si mi-am bagat un ciocan de porumb in vagin.Problema este ca au cazut niste boabe, acolo.Este posibil sa fiu insarcinata? Sau sa am gemeni? Ca au cazut vreo 2 boabe." Sigur a fost vreo gluma, dar a fost asa de amuzanta si penibila incat am ras cu lacrimi.

pa, pa.

| heroforyou a răspuns:

"am vazut un penis, pot ramane insarcinata?"laughingchiar vazusem intrebare astalaughing

| Raluca_6071 a răspuns:

,, Porumbul este o leguma sau un fruct?"
Mă amuzantă nu prea e, dar penibilă cu siguranţă este. :]]

| dianna_8858 a răspuns:

Tareee Woofylaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''M-am masturbat cu degetul. exista riscul sa raman gravida?'rolling on the floorrolling on the flooram fost pe jos cand am citit astarolling on the floorrolling on the floor'

| Miru_5458 a răspuns:

Au retras-o dupa site...

"Cum se deschide un calculator? Mentionez ca parintii mi-au scos parola pe care am avut-o eu, si NU a bagat alta in schimb."

Dar in gandul meu " Vezi, e un buton maaare la unitate, daca nu il vezi, baga o surubelnita in unitate, deschide-o, si daca dupa aceea mai merge calculatorul, sa stii ca pe butonu' ala trebuie sa apesi laughing" laughing