| pufulinaaa a întrebat:

Bunaaa :) va rog frumos, ma puteti ajuta cu un LIKE la sloganul postat aici : http://www.facebook.com/ToamnaBobocilor/posts/2764903423 86638?notif_t=like? Este pentru un concurs la care particip si as avea nevoie sa ajung undeva la 800 de like-uri.deocamdata ma situez undeva la 510 :) Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu aceasta intrebare!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Votasi draga Madalinatongue dar mai ai de primit pana la 800...mult succes!

2 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.

Sorry!

| pufulinaaa explică:

Multumesc frumos! happy