| Ella203 a întrebat:

BUNAaaaaa! Am nevoie de niste pareri si opinii pentru urmatoarea situatie.
Am fost la un concurs, etapa judeteana si acolo am intalnit un baiat si se uita la mine sau cel putin asa mi s-a parut doar ca noi nu am votbit nimc acolo, nici nu stiam cum il cheama dar imi placea cum arata.
I am povestit unei prietene si ea mi-a spus sa ii dau follow pe insta ( a si tot ea i-a gasit numele in lista si l a cautat... ii sunt intr-un fel recunoscatoare ca m-a ajutat).
Pana la urma mi-am facut curaj sa ii follow pe ig, mi-a dat fallow back si am inceput va vbm cam de vreo 2 luni, iar azi ne intalnim pentru prima data f2f. Si nu cred ca ma mai tine minte, desii eu la acel concurs am vorbit cu o fata de la el din clasa ( aceea fata a fost colega mea o perioada... si ne stiam dinainte.
Problema mea este ca am incercat sa opresc comunicarea pentru ca eram constienta ca voi ajunge in acest punct pentru ca aparent si el ma place, dar nu cred ca ma mai tine minte.
Am prietene care imi spun sa ii zic ce si cum ( dar mie imi e rusine adica gândiți-vă cum ar fi sa va intalti cu o fata si sa va spuna treaba asta, pare nebuna, nu? Si in plus nu prea as vrea sa ma fac de ras).
Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa ii povestesc tot sau sa o las asa cum e ca ne-am cunoscut pe ig.
Vreau sa mentionez ca ma simt oribil pentru treaba asta, mai ales pentru ca nici macar nu m-am asteptat sa vorbim sau nici atat sa imi dea follow back.
Vreau pareri sincere si cat mai multe sfaturi si va rog nu ma atacati prea tareeee pentru ca sincer chiar regret.
P.S.:mi se pare o prostie dar am prins drag de el. happy

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Daca te place pe bune, nu o sa-l mai intereseze ca l-ai văzut la concursul ăla sau nu. Ba chiar o sa i se pară drăguț si amuzant ca l-ai căutat astfel. Asa ar trebui daca te place. Sunt șanse oricum sa nu te mai țină minte.