| KinderPinguii a întrebat:

Bunaaaaaaaaaa! imi ziceti si mie ceva de facut ca sa nu ma plictisesc? is moarta de plictiseala! va roooog, help me! dau funda la cele mai mute activitatii!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai...nu stiu cati ani ai dar zic si eu :
poti sa mergi la piscina/strand cu colegi/prieteni
in discoteca
sa citesti ceva bun
sa te uiti la tv
sa stai pe net
sa te plimbi in parc
sa mergi la un film
sa asculti muzica
sa dansezi
sa desenezi (daca iti place)
sa faci poze artistice ...stiu eu...
sa mergi la shoping
sa joci jocuri cu prieteni gen Twister, monopoli, europolis sau in aer liber volei, handbal
te poti inscrie la un club la diferite sectiuni (dans modern, creatie etc)
poti sa inveti sa faci bratarele (o colega face asta si ii ies super dragute apoi le vinde...credema ca scoate ceva bani daca da o bratarica cu 5 lei )
sau te dai cu barcutza in frigider glumeam

:*:*

pa, pa