| anonim_4396 a întrebat:

Bunna! big grin Este un film Disney Channel (va rog sa nu radeti) asa si nu stiu cum se numeste! E foarte tare! Este vorba despre un jucator de hockey care joaca si el este omorat din greseala. Este adus in rai unde spiritul lui este pus in corpul unei patinatoare si el trebuie sa invete sa fie o femeie. E foarte frumos si nu stiu cum se numeste! daca stiti va rog spuneti-mi! Multumesc!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ice Angel(2000), cunoscut şi sub numele On Thin Ice-Going For The Gold http://www.youtube.com/......ttp?/watch

1 răspuns:
| MissJupiter a răspuns:

Ice angel