| xoBridgetXO a întrebat:

Buuna sad Ce faceti? Sper ca mai bine decat mine! sad
Sa va explic ce mi s-a intamplat :
am intrat pe twitter ca de obicei si caut noi prieteni.
am dat peste cineva care la prima vedere era foarte amabila. apoi s-a dovedit o persoana cu care nu vrei sa ai de-aface :
ne-am imprietenit apoi m-a intrebat cum de mi-am facut sidebar-ul transparent si mi-a zis daca pot sa intru pe contul ei sa il fac si pe al ei
ceea ce a fost suspicios a fost ca mi-a lasat parola PUBLICA pentru toata lumea si oricine ar fi putut o lua. apoi dupa ce i-am facut [ea a pretins ca a plecat la Biserica si dupa ce se intorcea vedea care-i treaba]
de aici a pornit tot
EU CRED CA A INCEPUT SA SE INJURE CU LUMEA. ceea ce e ciudat cu asazisii ei BFF(s) si pe cine credeti ca a dat vina?
LOGIC ca pe MINE ca.de!
in primul rand eu nu injur si nu as face asa ceva.
mi-a distrus ziua si nu stiu ce sa fac.sa-mi sterg contul sau nu?
dar ce e cel mai rau a inceput sa se ia si de mine si cred ca a zis la toata lumea ce fel de persoana crede ea ca sunt cryingcryingcrying
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

In nici un caz sa nu iti stergi contul pentru ca in acest mod ii dai o satisfactie ei si nu vrei asa ceva. O ignori in totalitate si ii va trece, va realiza ca ea e cea care pierde aici.Nu trebuie sa te intereseze persoana ei daca tu stii ca nu esti asa.Stai calma toate au o rezolvare! Vei iesi cu bine din asta!:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa iti schimbi datele contului ca userii sa nu isi dea seama si sa nu faca scandal iarasi. Mai mult nu poti face sau sa iti faci alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai dai ignore cum s`ar zice...
Si sa ai explici pentru ultima data inainte de treaba asta, ca nu tu ai facut asa ceva... si punct.