| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu am descarcat jocuri pentru nokia 2730 classic si cum nu aveam un cablu de date pentru telefonul meu, am pus jocurile pentru nokia 2730 classic pe telefonul nokia E51 si cand am incercat sa trimit jocurile care erau pentru nokia 2730 prin bluetooth prin telefonul meu si nu merge. Am incercat alte jocurile dar tot telefonul Nokia E51 nu vrea sa trimita prin bluetooth, zice ca E Un Obiect Protejat! Ce sa fac ca sa trimit jocurile pentru nokia 2730 prin nokia E51 si sa le trinita pe telefonul meu Nokia 2730? Astept sfaturi si linkuri cu jocurile pentru nokia 2730 Classic... Dau funda! Va Multumesc! ( Fara jigniri, nu am bani ca sa imi cumpar un cablu de date sau un usb bluetooth straight face)

17 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Daca nu ai un telefon care accepta symbian sau java e mai greu sa faci transferu! si plus de asta totate jocurile merg doar pe un singur telefon si nu se pot transfera! cel mai bine iti iei un bluetooth pentru calculator si transferi ce vrei pe ce telefon vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci sa bagi jocurile pe un ALT telefon si dupa aceea sa le trimiti prin bluetooth pe telefonul tau? atunci cand bagi jocuri pe Nokia E51, telefonul le instaleaza automat si de aceea nu poti sa le trimitihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile se muta le bagi pe cardul telef E51 si le muti pe 2730

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jocurile nu merg sa le transferi da mai bine descarcati jocuri pentru E51 si ai rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot trimite jocuri de pe telefot findca sunt protejate cumpara-ti un stik bluetooh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile cand leai bagat pe e51 sau instalat si n-ai cum sa trimiti jocu instalat iti trebuie instalu la joc incearca sa muti cardul de pe e51 pe 2730 si copiazale in tel si o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge trebuie sa dai mutare pe card si dupa aia sa bagi cardul in 2730 si sa-l copiezi pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ce site ai descarcat jocurile pentru tel 2730?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai descarcat jocuri pentru Nokia 2730 classic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara altulaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trimite prin bluethoot de pe calculator pe telefon direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile nu pot fi trimise de pe un telefon pe altul prin bluetooth!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg trimise jocurile iti trebuie cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere de la cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dk e sis formatul nu suporta dk e jpeg sau jar merge da fundal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trimite din pc in telefon prin bluetooth

| Didiiiiiiiiiii a răspuns:

Hey si eu am un telefon Nokia 2730 classic black dar n-am primit nici eu cablu de date asa ca o sa cumpar unul, costa vreo 10-15 lei, daca nai esti cam sarachappy