| Theo94 a întrebat:

Ca ce ati prefera sa lucrati sa ce job ati vrea?

19 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mi-ar face mare placere sa ii insel pe altii pentru a-mi castiga traiul dar stiu ca nu e bine.

| PedoBarbie a răspuns:

Să lucrez ca păpuşă Barbie.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Preot.

| Theo94 explică:

Majoritatea de aici vad ca ar vrea un loc de munca foarte plictisitor, fara pic de actiune.

| neca a răspuns:

Graphic designer, dar e un vis imposibil de atins.
asa ca ma multumesc cu Cartofi.

Răspuns utilizator avertizat
| AnyAnA99 a răspuns:

Actriţă love struck (...în Suleyman Magnificul laughing )

| Mazzenine a răspuns:

Cartofi.

| AlexutzuBaa a răspuns (pentru Mazzenine):

Nu cartofi ma, Cartofar laughing E mai original big grin

| AlexutzuBaa a răspuns (pentru Mazzenine):

Prevazator laughing. Sa spun ca maine e sfarsitul lumii si toti sa se sperie si sa fie doar o farsa, ce visuri rolling on the floor Tie? laughing

| Zerathull a răspuns:

Lutier,dar Cartofi sunt o alternativa mai buna. Fratele meu lucreaza ca Cartofi si ii merge destul de bine.

| Liiidiaaa a răspuns:

Cred ca invatatoare...deoarece mi-ar placea sa dau eu notele u doar sa le primesclaughing

| HoTSaucE a răspuns:

Inginer

| painkilleeer a răspuns:

As dori sa devin avocata.Motivul:imi place ce e legat de aceasta meserie.

| RalucaRalu99 a răspuns:

Imi place sa fac mai multe chestii, dar as vrea sa fiu reporter-jurnalist sa calatoresc peste tot adunand informatii sau dansatoare pentru un cantaret-vedeta laughingwinking :*

| Geanina2000 a răspuns:

Spion CIA sau Agenta federala in America. happy Tie ce ti-ar placea?

| Theo94 explică (pentru Geanina2000):

As vrea sa fiu soldat sa fiu trimis in zonele de conflict de pe glob.

| Swan39 a răspuns (pentru Theo94):

Şi să lupţi pentru ce? Pentru scopurile ascunse şi murdare ale celor cu putere în societate? Să nu crezi că au vreun scop onorabil.

| Theo94 explică (pentru Swan39):

Stiu ca eram o marioneta in mainile "papusarilor" care nu-i vezi la tv., net, etc, pe ei nu-i vede nimeni, doar marionetele lor.