| annna27claudia a întrebat:

Credeti ca barbatii lucrati la sala prefera femeile mai plinute?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred ca femeile grasute sunt preferatele, dimpotriva.
Un baiata/barbat care merge la sala si munceste ca sa arate bine, nu va aprecia niciodata o fata grasuta sau plinuta.
Dar exista si un procentaj (micut) de barbati care prefera grasutele, in special cei care sunt si ei grasuti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sigur nu.
Un bărbat îngrijit sigur își dorește o femeie "impecabilă".

| Sofer a răspuns:

Pai plinute tot se fac când nasc.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| oglindasultanului a răspuns:

Se prefera femeile cu corpu moale sa aiba ce pipai rolling on the floor automat grase

| wildthing a răspuns:

De unde pana unde?

| 19flo79 a răspuns:

Nu

| IamJoKeR a răspuns:

Pot sa vorbesc ceva cu tine Annna27claudia?

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns:

Ce amuzanta esti. Nu, barbatii care au grija de ei nu prefera pe cineva ca tine.