| Joker3134 a întrebat:

Ca sa lucrezi ca programator in industria de automotive, iti trebuie facultate?

1 răspuns:
| MireP a răspuns:

Se deschide un post de programator la BMW in Germania, cata lume crezi ca va aplica? Si cati din ei au facut o facultate?
In principiu nu ai nevoie de facultate ca sa fii un programator bun, dar trebuie sa intelegi ca unul care a facut Computer Science la Oxford are mai mari sanse sa fie angajat la BMW decat tine care ai invatat de pe Youtube.