| AvalohAlyn a întrebat:

Calatoriti cu microbuzul/maxi-taxi? Cum sunt conditiile si cat dati pe bilet?

Răspuns Câştigător
| StefanGGXX a răspuns:

Eu calatoresc cu microbuzul si platesc 1 leu pe bilet, cel putin asa e in orasul meu.Cat despre conditii sunt decente, adica sunt suficiente pentru a parcurge distante intre 0.5-30 km

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

Către serviciu călătoresc cu FlixBus, o oră, mă costă 130 care pe un singur traseu.
Altfel, mai merg cu un vecin care merge în capitală, sau cu două autobuze.
În orașul meu merg adesea pe jos, foarte rar aleg autobuzul.