| AvalohAlyn a întrebat:

Va place sa mergeti cu maxi-taxi/autobuzul? Cu ce mergeti mai des si cat dati pe bilet?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trenu imi place sau metroul. Dar acum merg cu tiru in fiecare zi gratuit?

| Freya1 a răspuns:

Nu imi place.Dar cand nu am alta oportunitate mai merg cu autobuzul prin oras si e 2lei 50 biletul.

| DorelExpertu a răspuns:

Doar cand e pe jumatate gol, si sunt fete frumoase in el, in rest circul cu taxi, fake taxi.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cu taxiul circul mult și cu troleul când nu e aglomerat orașul și când nu ma grăbesc. Mai merg cu tramvaiul din când în când, ca ala merge și când e aglomerat, pentru ca i se face loc sa treacă laughing