| anonim_4396 a întrebat:

Cam asa... Sunt in clasa a VI-a si in viata mea de cand sunt in scoala nu am avut note mai mici de 9...
Dar intr-o zi s-a intamplat o nenorocire. Am luat un 7 la sport (nu sunt prea bun la sport). Am avut foarte multa ciuda pe profesorul de Educatie Fizica ca am inceput sa nici nu il mai privesc in ochi, iar cand au aflat parintii mei m-am enervat asa tare pe el in cat am spus in mintea mea:,, Sper din tot sufletul sa iei foc tu (bine-inteles profesorul cu pricina), sau ce ai mai scump! Sa mor sa nu mai ai viata sa te i-a Dracu!" (la nervi omul zice ori ce). Peste 5 zile s-a intamplat nenorocirea! Profesorului i-a luat foc casa, dar a murit ars... Mi-e frica sa nu fie din dorinta mea care am repetato cand l-am vazut mai mereu. Poate nu o sa pot sa mai scap de pacatul asta. Daca si-a bagat... (phui phui phui! Face-ti-ai cruce!),, coada" satana. Credeti ca e din vina mea?

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ba sa-mi bag. straight face Cum dracu nu ai avut note mai mici de 9 la cum scrii? (in cat, i-a... repetato) Pai eu, ca scriu corect infund catalogu cu note de 3 si de 4, d-apai tu... Sau esti la sectia voodoo?

Răspuns utilizator avertizat
| Asdfasdefta a răspuns:

Ia stai putin! Est wiccan si crezi in Satanaa? Ce fel de wiccan estu tu, mai? Plus ca mai si blestemi. Deci faci si farmece.
Mi-e frica de tine laughing devil

| Viviannnnnna a răspuns:

Mai.nu te supara thinking
dar...
esti WICCAN puppy dog eyes.
e posibil ca din dorinta ta sa se fi intamplatwinking...
dar nu iti face griji oh go on. :*

| LotusRadioactiv a răspuns:

Puterea gandului merge inaintea ta si faureste situatia respectiva. Nu mai gandii asa in legatura cu oamenii care iti fac rau, poate inconstient. Daca gandurile tale erau ilogice, inseamna ca faci rau fara sa vrei si de aceea trebuie sa te controlezi, eventual sa spui o rugaciune.
Deoarece, ceea ce gandesti pentru altii, ti se intampla mai devreme sau mai tarziu, insa sub alte aspecte.
Oricum, stiu deja ca situatia ta nu este adevarata, insa mi-ai dat ocazia sa-ti dau acest sfat.
Multa sanatate happy

| Comoaracasei a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte,

Te rog pe viitor ai grija ce-ti doresti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez! I-a murit sotia si este un om foarte rau! Un betivan! Asta este!

| NxTg a răspuns:

Salut!
Eu zic sa nu fi suparat, nu cred ca a fost vina ta.
Cel putin eu nu cred in fenomene din astea "paranormale"
Parerea mea este sa stai linistit, tu nu ai avut nici o influenta.
Dumnezeu sa-l ierte... sad

Bafta, sper ca te-am ajutat moral happy