| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat timp te gandesti cand raspunzi unei intrebari? Sunteti impulsivi de fel?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateva secunde imi ajunge sa gasesc solutia, sant ca un robot. Megasmart, si nu cu poezii de 50 pagini. 3 randuri ajung de multe ori

| Frank51 a răspuns:

Niciodata. Sunt o fire calma, calculata, analitica, in functie de complexitatea intrebarii timpul creste sau scade, dar de regula este foarte mic avand in vedere intrebarile de pe site.

| mentholinks a răspuns:

Depinde cum am chef. În ultimul timp din 2 cuvinte, 3 le scriu în gluma.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu ma straduiesc chiar asa cu astea.

| FreddieM a răspuns:

Nu pierd prea mult timp ca sa dau raspunsul, dar i-l formulez cu grija ca sa nu lase loc de intepretari nedorite.

| KaanNoah a răspuns:

Dacă stiu sa raspuns unei întrebări, ma gandesc înainte de a da u răspuns deoarece e important sa faci asta. Persoană care a pus intrebarea isi poate crea o anumită părere despre tine din raspunsul pe care l ai dat. Dar grebuie sa te gândești macar putin, daca intrebarea e putin mai complexa. Dacă intrebarea e de aia simpla, nu cam ai ce sa gresesti