| RAY a întrebat:

Cam cate secunde dureaza la voi o conversatie pe omegle?

6 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

Cea mai mare a durat vreo 30 minute, poate si mai mult

| OldSoul a răspuns:

Depinde, nu am prea purtat o conversatie pe omegle, dar cel mai mult a fost 10 minute, acum desigur, depinde si de noroc, daca iti dai webul sau nu, si altele.

| RareşTPUro a răspuns:

Majoritatea conversatiilor in medie de 6-7 secunde, rar cand prinzi oameni care sa fie seriosi si sa vorbesti cu ei... Mi s-a intamplat sa stau cu cineva de vorba vreo 10-15 minute.

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Ai mare dreptate, dar crede-ma ca si pe fb pe grupuri sunt foarte multe peroane imature

| RareşTPUro a răspuns (pentru RAY):

Exact, multi intra pentru caterinca sau a face misto.

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Eu intru de plictiseala, dar sti cum se spune poate dai peste ceva din pierdutul asta de timp