| Vlad132 a întrebat:

Cam de 5 zile sunt constipat si vreau sa iau tranzactiv e bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| blaksoul12 a răspuns:

Iti recomand cafea indulcita. E sigura.
TranzActiv poate avea efecte secundare. Dupa cateva minute iti va trece. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| ramona_4785 a răspuns:

Ia o lingurita de ulei de ricin in fiecare dimineata pe stomacul gol; daca nu poti (are gust rau) ulei normal, si gasesti la farmacie supozitoare pentru asa ceva, sunt foarte bune;

| Vlad132 explică:

Am luat deja...si sa vad daca are efect o sa incerc si ce ati zis voi