| LeeMinHo00 a întrebat:

Cand a fost ultima oara cand presoana pe care o iubiti v-a spus:"Te iubesc!"sau alte cuvinte frumoase?
Dar voi, cand aveti de gand sa-i spuneti ca o iubiti?

7 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu mai ţin minte. Eu şi tata nu ne manifestăm sentimentele unul faţă de altul, cred că amândoi suntem conştienţi de faptul că nu e nevoie de cuvinte.
Atât. El e singura persoană la care ţin cu adevărat. În rest aş putea să renunţ la orice tip de socializare. Şi-aşa nu mă încântă prezenţa nimănui în mod special.

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns:

Mama e persoana, singura persoana care imi spune cuvintele " Te iubesc si te voi iubi ".
Si stiu ca e singura care le spune din suflet si singura la care nu am nevoie de dovezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi iubesc părinții, sora și fratele, deci nu știu dacă la asta te refereai.

Nu am nevoie de cuvinte, ci de fapte.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ai mei sunt singurii oameni care o zic, iar eu le spun destul de rar.
Sunt prea orgolioasa, narcisista sa zic "Te iubesc" altei persoane.
In plus nu le am cu sensibilitatile astea, ca sa le zic asa.

| Disharmony a răspuns:

Nu mă prea lasă narcisismul să iubesc şi alte persoane.

| CuteCurly a răspuns:

Hmm...
Ieri mi-a spun. Eu?! Eu nu spun aproape deloc, foarte foarte rar, nici nu cred ca am zis anul asta. big grin Dar tu? Ai spus? Sau cand ti s-a spus?