| Mayar a întrebat:

Cand ai emotii? de ce?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Cele mai puternice emoţii pe care le-am simţit au fost atunci când am vorbit cu cineva pentru care am sentimente şi ţin enorm de mult la ea. Simţeam că mă sufoc şi îmi auzeam bătăile inimii în urechi.
Este atât de frumos când simţi că se topeşte ceva în tine datorită gingăşiei acelei persoane.
Am pierdut-o din vina mea, dar nu regret faptul că am avut şansa să o cunosc şi că mi-a luminat drumul meu întunecat.

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am destul de des emoții chiar și pentru chestii nesemnificative, dar încerc să le controlez pe cât posibil.

| Doub a răspuns:

Cand stau langa persoana de care imi place.

| Croampa a răspuns:

Eu tot timpul am acelasi sentiment: ura! Dar nu las sa se vada!winking

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Uaau, ura fata de cine/ce?

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Ura in general, nu doar o anumita persoana... dar cu voi( userii TPU) n-am nimic!winking

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

O_O.

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Ce?

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

E ciudat.
Ura e un sentiment abstract.laughing

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Cred...

| Sociopat a răspuns:

Cand gasesc o fata d-asta care zici ca-i smulsa din anii '70 si sunt nevoit sa petrec timp cu ea sau in preajma ei.
Imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora de mate. Privirea profesoarei ma ingheata pur si simplu.

| Miihaa a răspuns:

Cand sa primesc o nota, cand sa cunosc persoane noi

| Omori a răspuns:

Mai mereu si de obicei nici nu inteleg de ce.Cred ca e predispozitia asta spre emotivitate, si mama e la fel.