| teodora555 a întrebat:

Cand am fost la mare am vazut ca LUNA era rosie. Eram cu tati deci a vazut si el. ce inseamna ASTA/?(luna)

1 răspuns:
| SanAndreasMegaFan a răspuns:

E o reflectie de la soare sau ceva
de obicei se face portocalie dar sunt si cazuri mai rare sa fie reflectia rosie.Sau e un mit ca dacavezi ca luna e rosie... ei bine de fapt e un fel de.mit dublu...
Daca esti baiat si daca vezi ca luna e rosie inseamna ca cineva vrea neaparat sa tio suga

Daca esti fata si vezi luna rosie inseamna ca un baiat e INEBUNIT dupa tine
dar asta doar daca luna e plina!
daca e in altfel inseamna ca orceai fi (fata, baiat, gai, letsbi etc.) cineva vrea sa te vio-leze.

bine asteas mituri de iubire chestia mai adevarata e aia cu reflectia.

Daca esti baiat si