| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am vazut o intrebare pe site care purta o eticheta rosie - "intrebare recomandata". Cine a recomandat-o si cum?

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Odată ce ești utilizator senior trebuie să ai 100 răspunsuri în total, și 10 zile de la înscriere, dacă ești utilizator senior, după ce răspunzi la o întrebare poți să o evaluezi, și prin această evaluare admini recomandă sau nu o întrebare.

baftă!

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ceilalti useri au recomandat-o. Si tu poti recomanda o intrebare,

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Dar cum?

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt nu poti pentru ca nu esti Senior.

| PrunaPătrată a răspuns:

Hmm... Nuj! tongue

| Hackz0r a răspuns:

Trebuie sa fii SENIOR ca sa poti recomanda o intrebare.
Sper ca ti-am fost de ajutor
Daca e asa o fundita te rog.