| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand am incredere in mine simt ca supar lumea cu increderea mea,parca ma vad prea orgolios si mandru cand imi recapat increderea, e normal lucrul asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai incredere in tine, nimeni nu poate sa schimbe asta, asta ii supara pe ei, ca nu te pot supara pe tine.Trebuie sa ai incredere in tine indiferent de reactia celor din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, nu e normal să te afecteze atitudinea celor din jur. exact asta înseamnă să nu ai încredere în tine, faptul că lași ca oamenii să-ți schimbe starea.