| Bishop a întrebat:

Cand am intrat prima data pe acest site (28 ianuarie) pentru ficare raspuns pe care il posta cineva se dona 1$ (sau euro, nu imi amintesc) pentru o fundatie (arata scris deasupra la "PUNE INTREBAREA TA AICI!" parca).
Intrebarea mea este (pura curiozitate): acum se mai doneaza?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

A fost o actiune umanitara de larga audienta.In urma ei a ramas TPU atat de necesar multora dintre noi, un site nonprofit. Mira

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acum nu se mai doneaza.big grin Oricum site-ul este pentru a ajuta oamenii.Eu fac asta din placere nu pentru fundite.

| Bishop explică:

@dulce, da se dona si intr-adevar ar fi bine
@mumoasa, ai dreptate

| dulshe a răspuns:

Chiar se dona? Ar fi bine daca ar fi asa si acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ianuarie, pe 28, cand ai intrat tu, deja, nu se mai dona nimic. a fost o campanie de craciun.