| anonim_4396 a întrebat:

Când aţi plâns ultima dată? De ce?

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Pe la 9 ani din cauza ca am cazut cu trotineta si mi-am julit genunchiul atat de tare de a trebuit sa stau cu bandaje saptamani intregi.

53 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand am aflat ca bunica mea e bolnava grav de inima..defapt eu plang des..si la un film daca e emotionant plang..si culmea ca sunt baiat...dar foarte sensibil. Exista melodia aia si e un mare adevar:Si baietii plang cateodatalaughing
Dar tu cand ai plans ultima data si de ce?

| Satango a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eeeh. Nu sunt o persoană extrovertită. Eram curioasă de ceea ce spuneţi voi.

| AvalohAlyn a răspuns:

Mie imi venea sa plang si la filmuletul ala in care cativa oameni idioti au aruncat o pisica in apa plina cu crocodilisad Imi era mila de pisica aiasad
Orice filmulet emotionant vizionez care ma impresioneaza mult vars si cateva lacrimilaughing

| T0T a răspuns:

Am mai plâns dar acum în ultimul timp nu, doar mi se mai umezesc ochii dar încep să fiu imun la plâns.

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Ce nick ai avut înainte de ''Rainy''?

| T0T a răspuns (pentru Satango):

De unde știi că am mai avut un nick înainte?

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Presupun thinking

| T0T a răspuns (pentru Satango):

GreyN

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Eram sigură.

| CoryIOU a răspuns (pentru T0T):

Si mie mi se umezesc ochii forte des si cei inconjuratori incearca sa ma convinga ca am plins

| KillMePlease a răspuns:

ieri
mi-am amintit ceva...

| Satango a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce anume? happy

| KillMePlease a răspuns (pentru Satango):

ceva neplăcut
nu cred că e necesar să-ţi spun ce anume
dacă nu-ţi spun, economisesc timp, cuvinte şi lacrimi

| Satango a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing. Îmi place atitudinea ta, distantă şi rece.

| KillMePlease a răspuns (pentru Satango):

okay
îţi mulţumesc

| syd2 a răspuns:

Buna!
Am plans ultima data cand m-am uitat la animeul Shigatsu wa kimi no uso, mai mult n-am plans de atunci.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu, zilele astea cred. De ce? Mai plang cand nu-mi merg lucrurile bine. Si da, plangem si in interior cand nu o facem asa. Cred ca am facut-o oarecum si de dor in plus.

| Satango a răspuns (pentru Lawliet14):

Dor de ce?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

O persoana speciala de sex feminin.

| Satango a răspuns (pentru Lawliet14):

Te-a părăsit ''persoana puternică'' de lângă tine? Sau e vorba de o altă persoană?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

Nu, nu m-a parasit.

| Suck a răspuns:

Plang de multe ori in interior, nu are rost sa ma exteriorizez.

| Satango a răspuns (pentru Suck):

Şi cum te descarci?

| Suck a răspuns (pentru Satango):

Sport, durere fizica, epuizare.

| Satango a răspuns (pentru Suck):

Durere fizică?

| Suck a răspuns (pentru Satango):

Da, atunci cand faci sport si nu mai poti simti durere, acea durere ma mangaie.

| Satango a răspuns (pentru Suck):

În regulă. Rămân cu percepţiile mele în ceea ce priveşte cazul tău. Nu vreau să-ţi cer detalii, să te indispun. Până la urmă nu mă ajută cu nimic în afară de a-mi satisface curiozitatea.

| Suck a răspuns (pentru Satango):

Vreau sa-ti satisfac curiozitatile, sunt si eu curios despre cum percepi cazul meu.

| Satango a răspuns (pentru Suck):

Doreşti să-mi spui mai multe aici? Sau prind intermediul mesajelor? Mă cam irită faptul că se trimit mesajele după prea mult timp.

| Suck a răspuns (pentru Satango):

Incearca felicitarile.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

Cred ca se referea la lame.

| Satango a răspuns (pentru Lawliet14):

La lame? Te referi la ''acea durere'' spusă de BestKillerM45?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

Durere fizica, da, probabil ca se taie cu lama.

| Satango a răspuns (pentru Lawliet14):

laughing. A explicat mai sus ce reprezintă ''acea durere'' în cazul lui.

| Sociopat a răspuns:

Acu' un an cand am terminat serialul The Office

| Mieeez666 a răspuns:

Cand m-o calcat un prieten cu bicicleta...in gura lui. laughing

| Satango a răspuns (pentru Mieeez666):

laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Satango):

Nu te rade, mi-o facut o rana, direct la urgente. laughing
Eram mici si prosti. laughing

| Satango a răspuns (pentru Mieeez666):

Eeei, şi tu ai râs. Ceea ce demonstrează că în mare va fi o amintire amuzantă big grin

| Mieeez666 a răspuns (pentru Satango):

Nu ca va fi, deja este. laughing

| Satango a răspuns (pentru Mieeez666):

Păi vezi? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ieri.
De dor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum vreo doua saptamani. De nervi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 sau 16 mai.

| doreal a răspuns:

Am plans ieri, in drum spre casa de la premiere. A fost groaznic. Niciunul nu m-a bagat in seama si tot ce puteam face era sa zambesc ca sa nu se vada cat de mult ma afecteaza.

| vaporwave a răspuns:

Azi, cand m-am uitat la Clannad

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Acum cateva seri. De singuratate.

| bibi518 a răspuns:

Pe la camin. Am avut o bicicleta din aia de plastic cu roti ajutatoare, trotineta parca se numeste laughing, si aveam un vecin cam prost, era un baiat cu vreo 6 ani mai mare ca mine. Ei bine, el mi-o dezasamblat trotineta si o zis ca-i vina lui baubau big grin. Eu nu l-am crezut si am inceput sa plang, si de atunci nu l-am mai vazut pentru ca eu m-am mutat

| PasDeNom a răspuns:

Ieri.
Am stat sa observ pierderea unor persoane fara sa actionez.

| Satango a răspuns (pentru PasDeNom):

Doreşti să intri în detalii?

| PasDeNom a răspuns (pentru Satango):

N-am nimic de ascuns. Vrei sa aflii mai multe? Probabil un mesaj privat ar fi mai optim.

| CoryIOU a răspuns:

Ultima oara am plins la ziua de nastere a celei mai bune prietene.Am plins din cauza uni baiat, nu pentru ca imi place de el, ci pentru ca el se lega de mine si se comporta foarte dur, pentru mine,, fata" a fost obijduitor si deoarece sunt o fire puternica pentru ceilalti iar in suflet cea mai sensibila fiinta am inceput a plinge intr-un colt sa nu ma observe nimeni.