| Biițăăă a întrebat:

Când ați râs/plâns ultima dată?

20 răspunsuri:
| William a răspuns:

Azi/ nu mai stiu.

| Drimmero a răspuns:

Astazi am ras ultima oara, iar de plans, nu mai stiu, acum ceva ani/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am ras chiar aseara pe la 1 cand cineva m-a facut sa rad.
Iar de plans am plans... greu de spus. Nu mai stiu exact. Probabil atunci cand am simtit ca nu e bine ce voi face in continuare si stiam ca nu o sa ma duca nicaieri asta. Dar nu sr poate numii chiar plans...
Si nu... nu ma plang laughing

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Plânsul e sănătos. Îți curăță ochii laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Odata mi-a dat un pui cu ciocul in ochi.

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Ăăăh. Cred că a durut.
Acum ești bine? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Am vazut in ceață o saptamana cu ochiul ala. Insa nu am plans tongue

Si da, sunt bine. Am o privire agera ^_^

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Vai, totul până la plâns, de parcă ar fi o boală specific feminină. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Eh. O sa plang si eu de fericire cand o sa ma insor laughing

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Frumos, frumos.
Atunci ar trebui să plângem toți. Dar de fericire, nu de altceva laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Dar gata. Ai gasit o slabiciune si numai asa o ti... plansul sad
Despre ras nu zici nimic laughing

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Ei, ce să spun?
RÂS1, râsuri, s. n. Acțiunea de a râde și rezultatul ei; manifestare a veseliei exprimată printr-o mișcare caracteristică a feței și a gurii, însoțită de un sunet specific, nearticulat; râset.
DEX-ul le spune cel mai bine! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Eu rad uneori ca nebunul... se pune?

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Dacă îndeplinește condițiile de mai sus, sigur! laughing
Să-nțeleg că nu trebuie să ai neapărat un motiv care să te facă să râzi. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

Pai cum altfel sa trec de toate partile negative din viata asta?
Poti sa ma faci nebun, atata timp cat ma simt bine laughing

Si tind sa cred, ca rasul a asistat la nasterea mea. Cred ca ma stie mai bine decat cred.

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Hei, nu te judec.
Până la urmă trebuie să mai faci și haz de necaz decât să te distrugi psihic.
*Dacă râzi cel puțin 15 minute pe zi, îți prelungești viața, așa că, de ce nu?*

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bii????):

In cazul asta am ceva de trait... bun, pentru ca vreau sa imi amintesc mereu unele momente amuzante care nu vor murii niciodata.

| Bii???? explică (pentru DoarBogdan):

Sau să faci altele.

| R0R0 a răspuns:

Am ras acum cateva minute.
Nu am plans de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 5h, ambele.