| SmokeyEye a întrebat:

Când aţi spus ultima dată "Te iubesc"? Spuneţi asta des? Doar partenerului de viaţă sau şi rudelor, prietenilor?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

O spun foarte rar, iar cand o spun o spun din inima.

Ultima data i-am spus surori mele ca o iubesc.

Si chiar a stiut ca e asa.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O spun mai rar si la mai putine persoane decat mi-as dori sa o pot face.
Una din cele mai mari dureri ale mele este ca nu pot spune un te iubesc pentru ca stiu ca ar fi privit cu indiferenta, ca pe o simpla afirmatie sau o incercare de intrare pe sub piele.
Cu toate astea, cel mai mult imi place sa pot rosti un te iubesc in tacere.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ieri,mamei mele.
In general spun "Te iubesc" persoanelor dragi mie, apropiate mie.
*-*

| Delicacy a răspuns:

Acum multă vreme.Şi nu spun asta des, cuvintele nu sunt făcute să exprime sentimente.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Spun foarte rar ''te iubesc''. Sunt genul care prefera sa dovedeasca.
Ultima oara am spus cam acum o luna, fostului meu iubit. Pe atunci, era actualul.
happy

| Deliα a răspuns:

Spun asta si la rude si la iubit dar nu prea des. Cand ajuti pe cineva valorează mai mult decat un amarat de "te iubesc", care poate fi spus de unele persoane la misto.

| duuh a răspuns:

Nu prea o spun, nu imi place sa arunc aiurea cu "te iubesc".

| Lola2013 a răspuns:

Da.o spun des