| Veroniquest a întrebat:

Ce cadou i-as putea da prietenului meu de ziua lui[implineste 14]? Dinand cont ca pe aceeasi data facem 1 an de cand suntm impreuna.
P. S Prietenilor, rudelor[lui] nu le-am spus de relatia noastra, deci va rog. fara chestii gen biletele cu te iubesc, ursuleti de plus, bla, bla, bla, papuci, haine sau parfum[nu e genu]
Fundaaa

2 răspunsuri:
| Marya6329 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa-i iei ceva material ar trebui sa ii arati ce simti, si prin asta ma refer la o seara intr-un parc de distracti doar voi 2, sa iti petreci timpul impreuna cu el

| ana_9938 a răspuns:

Poi nu stiu eu m-am gandit sai faci o seara romantica nu stiu daca ai posibilitta da na.sa fie o camera plina d lumanari si o sampanie sau ai putea sa-i faci pe nisip o inima din pietricele si cu lumanari sau sa-i scrii te iubesc dar asta cu lumanarile sa fie seara...Habar nu am.sau sa-i pui in inima un lantisor o bratara ceva.