| anonim_4396 a întrebat:

Când aveam 6 ani m-am apucat de balet și pot sa zic ca eram destul de buna in ceea ce făceam și eram apreciata de oamenii din jurul meu, dar după 10 ani am făcut greșeala sa ma las din cauza unei prostii, credeți ca dupa 3 ani ma pot reapuca și sa ajung la nivelul la care eram?
Va rog, am nevoie de răspunsuri urgent ca vreau sa ma reapuc sa ma mult la liceu pe secția respectiva cât mai pot, va multumesc! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca te poti reapuca fara nicio problema, esti inca cat se poate de elastica si creierul tau absoarbe informatia ca un burete. Daca mai adaugi si perseverenta plus munca decenta in ecuatie, ajungi cu siguranta acolo unde iti doresti.Mult succes!

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Și eu am făcut balet când eram mica dar nu am continuat.Nu ma puteam ține și de asta și de scoala. Bineînțeles că te mai poți apuca.E bine sa faci o activitate în plus. Nici școala nu mai este atât de stresanta ca înainte.

| ClaRa91 a răspuns:

Da. Te poti reapuca.