| Aicilef a întrebat:

Cand barfeshte un baiat o fata? sh alta intrebare. o persoana barfita este importanta daca este in discutzia altora?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Un barbat barfeste o fata atunci cand o fata barfeste un baiat...sau ma rog daca m-am exprimat bine.Este posibil sa fie importanta persoana barfita, dar de cele mai multe ori ajunge sa fie dusmanitasad.

3 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Un baiat barfeste o fata atunci cand aceasta i-a facut ceva care l-a deranjat. da, este foarte importanta persoana respectiva pentru simplul fapt ca ajunge sa fie prezenta in discutiile celorlalti, care poate ca au o gramada de subiecte de discutat, dar dintre toate ei aleg sa barfeask acea persoana.
pup

| mihai_2762 a răspuns:

Salut! sincer cel mai bine cand te barfeste cineva in momentul acela cel mai bun e sa te simti madru si important cand te vorbeste lumea pe la spate eu cel putin asa fac am invatat sa ma doara in cot de ce spun altii despre mine si ma simt important cand ma vorbesc altii pe la spate si asa ar trebui sa faca toti.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin barfa. Te critica pe la spate, spune lucruri pe care i le-ai marturisit doar lui, rade de tine?
Nu, o persoana "barfita" nu este importanta. Cei care nu au subiecte de discutie practica barfa si alte absurditati precum" ce cald e afara, nu mai vine odata!".