| Diana7383 a întrebat:

Cand este eurovision junior 2010? si care este regulamentul? Dar cerbul de aur junior?

Răspuns Câştigător
| djhateme a răspuns:

Eurovision 2010 este pe 29mai, si regulamentul e simplu, oamenii voteaza favoritii de acasa, si fiecare tara da note pentru toti participantii, excluzand tara care da notele.si cerbul de aur junior este intre 6-9 august la Piatra Neamt. Sper ca te-a ajutat cu ceva raspunsul meu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare... dar mamaia copiilor cand este?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, au trecut preselectiile pentru ncerbul de aur junior

| ana1999 a răspuns:

Cerbul este in iulie cred.