| Catrice a întrebat:

Când ești demoralizat, ce te face să-ți revii?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti dai seama ca viata nu are nici un sens, rost deci daca nu dai vreun sens, scop solutia este sinuciderea ta ca fiinta care evoluează spre noi experiențe, daca esti conștient de asta, numai ai frici ca nu ai ce pierde dar ai multe de castigat

| Nirvanaaa a răspuns:

Ascult muzica tare la casti sau vorbesc cu cineva apropiat despre lucruri care ne fac fericiti in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunătatea celor din jur.
Muzica.
Sau tipul ăsta.
https://youtu.be/I3iIPc-glGo
Sparg ceva/urlu și îmi revin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa asta https://youtu.be/L3HQMbQAWRc în timp ce fac un duș fierbinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Categoric eu, pentru ca ma odihnesc, ma gandesc la cat de scurta este viata, ca este incredibil ca existam pe planeta asta si nu in ultimul rand, ca am o viata si tot ceea ce vine peste este un bonus happy

| Molusca a răspuns:

Am o soluție mai neobișnuită, dar foarte eficienta. Eu tip în pernă! Chiar funcționează, crede-mă! Este cea mai eficienta metoda, pe care o cunosc